Tâmpiți se află cu duiumul în toată lumea, procentul celor care cred în țara noastră că Pandemia actuală este doar o făcătură a guvernanților, teză susținută și de politicienii majoritari în parlament este mult, mult mai mare ca celo care cred că reptilienii…….
Atat de putini cred asta ?!!
Tâmpiți se află cu duiumul în toată lumea, procentul celor care cred în țara noastră că Pandemia actuală este doar o făcătură a guvernanților, teză susținută și de politicienii majoritari în parlament este mult, mult mai mare ca celo care cred că reptilienii…….